Van 25 maart tot 2 april is het nationale autismeweek, met dit jaar als thema: Hoe uniek ben jij? In dit kader organiseert Villa Abel drie leuke activiteiten.

Locatie: Villa Abel locatie Leiden, Rapenburg 31, 2311 GG Leiden (Ingang via Doelengracht 4)

Dinsdag 28 maart: Kenniscollege Autisme & verslaving door psychiater Allan Schornagel. Dit college is gericht op professionele hulpverleners, er wordt een bijdrage van €75 gevraagd.
N.B. dit Kenniscollege is door omstandigheden verplaatst naar 2 mei!

Woensdag 29 maart: Thema-avond Autisme en seksualiteit. Deze avond is gratis toegankelijk en met name gericht op studenten met autisme in het hoger onderwijs, hulpverleners en overige belangstellenden. Introducees zijn ook welkom.

Vrijdag 31 maart: Workshop autisme en solliciteren i.s.m. Tyler Koppe van Brunel. Deze workshop is speciaal voor studenten met autisme én voor recruiters/werkgevers, die willen weten hoe zij getalenteerde autisten kunnen werven. De toegang is gratis. Aansluitend is er een borrel.

Inschrijven voor deze activiteiten kan via de website.