Menu
De Autismeweek is altijd rond de Wereld Autismedag op 2 april.
Van zaterdag 2 april tot en met zaterdag 9 april vindt de Autismeweek 2022 plaats. Het thema is ‘Grenzen’.
Op 2 april 2022, wereldautismedag, organiseer ik samen met Annette van der Wolk een wandeling voor vrouwen met autisme (of die zich herkennen in de kenmerken ervan) met als thema ‘Grenzen’. Annette is net zoals mij een autismecoach.
De wandeling vindt plaats bij het Zegerplas in Alphen aan den Rijn. De inloop begint om 13:30 en om 14:00 is de start. We maken kort met elkaar kennis en dan gaan we starten met wandelen. Het doel van de wandeling is om vrouwen met autisme in hun kracht te zetten door meer bewustzijn over grenzen te creëren. In de wandeling worden er a-select groepjes geformeerd en ga je met elkaar in gesprek over hoe jij grenzen stelt en hoe dat voor je is. Natuurlijk kun je ondertussen genieten van de pracht van de natuur. Annette en Birsen zullen beiden de groepjes vergezellen.
Aan het einde van de wandeling om 16:00 gaan we iets drinken bij een horeca-gelegenheid voor diegenen die dat willen. Dat drankje is inbegrepen in de prijs. Je mag natuurlijk ook gewoon naar huis gaan als je wilt.
Alle informatie op een rijtje:
Wanneer: 2 april 2022, wereld autismedag
Inloop: 13:30, verzamelen op parkeerplaats van restaurant Wet ’n Wild, Sportlaan 5, Alphen aan den Rijn.
Start: 14:00 met kennismaking
Einde: 16:00
Waar: Alphen aan den Rijn, Zegerplas
Kosten: € 25,-, inclusief een drankje (zoals koffie, thee of frisdrank).
Personen: Er kunnen maximaal 20 personen deelnemen. De wandeling gaat door als er ten minste 10 personen zich hebben ingeschreven.
Vind hier meer informatie over dit evenement